Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą edycję wspólnej konferencji SCS i URDI.

Z radością informujemy, że Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej podpisały porozumienie dotyczące wspólnej organizacji konferencji poświęconej bezpieczeństwu IT i informatyce śledczej. Będzie to połączenie dwóch imprez, które zdążyły już zyskać sobie renomę: Security Case Study (SCS) oraz Ultimate Response & Digital Investigations (URDI).

Naszej idei połączenia obu wydarzeń przyświeca m.in. fakt, iż informatyka śledcza nie jest już wyłącznie domeną policji i służb specjalnych, a raczej staje się istotnym elementem bezpieczeństwa IT. Informatyka śledcza w obszarze bezpieczeństwa IT stosowana jest w analizie poincydentalnej oraz wykorzystywana jest jako narzędzie drugiej i trzeciej linii wsparcia Security Operations Center (SOC).

Konferencja skupiona będzie na technicznych aspektach cyberbezpieczeństwa, ze szczególnym naciskiem na „case studies”. Zagadnienia informatyki śledczej zostaną przedstawione w ścieżce tematycznej URDI. Dzięki Patronom Honorowym i Partnerom konferencji przygotowujemy wydarzenie, które będzie fantastycznym doświadczeniem, pełnym inspiracji i poszerzającym wiedzę z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Szczegóły:
Termin: 13-14 września 2017,
Miejsce: Hotel Sound Garden, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18.

Zarejestruj się już teraz >>

Poprzedni artykułJuż wkrótce II edycja Technology Risk Management Forum 2017!
Następny artykułZapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji IT Security Management

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj