Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej jako patron merytoryczny zaprasza do udziału w CyberGov 2015 – konferencji o bezpieczeństwie ICT i cybersecurity przeznaczonej wyłącznie dla przedstawicieli sektora publicznego.

Jest wiele spotkań na temat bezpieczeństwa, ale żadne z nich nie adresuje potrzeb, uwarunkowań i ograniczeń instytucji administracji publicznej. Ta konferencja odpowie na to zapotrzebowanie!

cyber-gov-2015-banner

Konferencja powstaje w odpowiedzi na aspiracje i oczekiwania ekspertów od bezpieczeństwa z instytucji administracji publicznej. Czas, by zacząć dyskutować o stanie prawnym, zaniedbaniach technicznych, budowaniu świadomości, możliwościach realnego działania, pilnych potrzebach, trudnościach oraz potrzebie współpracy w zakresie zapewnienia cyberbezpieczeństwa urzędów administracji centralnej i samorządowej. Konferencja ma za zadanie ułatwić wymianę doświadczeń oraz zaprezentowanie dobrych praktyk.

Goście specjalni konferencji:

  • Andrzej Halicki, Minister Administracji i Cyfryzacji
  • Andreas Könen, Wiceprezydent BSI Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik (Państwowe Biuro Bezpieczeństwa Informacji)

Dlaczego warto uczestniczyć:

  • Konferencja pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z dostępnymi rozwiązaniami i standardami oraz dobrymi praktykami w innych instytucjach publicznych.
  • Do programu, w ramach elementów partycypacyjnych, wprowadzone zostaną gry decyzyjne, obejmujące zarządzanie incydentami, zarządzanie ryzykiem, a także zarządzanie informatyką.
  • To okazja by porozmawiać w gronie równych sobie o tym, w jaki sposób efektywnie zapewniać świadomość zagadnień bezpieczeństwa IT i informacji wśród pracowników jednostek administracji publicznej

Udział w tym wydarzeniu jest możliwy wyłącznie dla przedstawicieli sektora publicznego! Konferencja jest w formule bezpłatnej dla uczestników. Więcej informacji na stronie www.cybergov.pl lub pod nr telefonu (22) 535 33 29

Poprzedni artykułISACA Katowice Chapter Meeting „Phising w dwóch odsłonach: Part 1 Katowice”
Następny artykułSecurity – rozwiązania do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w firmie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj