Już 25 i 26 maja w Warszawie odbędzie się jubileuszowa edycja jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce Computer Forenics w Polsce. 10. Wiosenne Spotkanie z Informatyką Śledczą dedykowane jest funkcjonariuszom służb mundurowych oraz organom bezpieczeństwa państwa, ekspertom laboratoriów oraz specjalistom działów analiz i bezpieczeństwa IT, wykorzystujących w swojej pracy narzędzia informatyki śledczej.


W tym roku poszerzyliśmy formułę o dodatkowy dzień, w pełni poświęcony tematyce Radio Forensics. W drugim dniu szkolenia w szczególności zapraszamy ekspertów z obszaru radiowego, pracowników wydziałów zajmujących się techniką operacyjną oraz łącznością.

Zachęceni zapytaniami uczestników poprzednich edycji oraz realizując edukacyjną misję Stowarzyszenia Instytut Informatyki Śledczej, które jest organizatorem tegorocznej edycji Wiosennego Spotkania z Informatyką Śledczą – w tym roku udostępnimy również część prezentacji w formie szkolenia online.

Niezmiennie, głównym celem wydarzenia pozostało dostarczanie uczestnikom wartościowej, praktycznej i aktualnej wiedzy eksperckiej. Nie zabraknie prelekcji w formule usecase oraz warsztatów praktycznych poprowadzonych przez liderów rozwiązań Computer & Radio Forensics z całego świata. Uczestnicy nie tylko poznają najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające oraz przyspieszające codzienną pracę, ale również wymienią się doświadczeniami z innymi praktykami.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę wydarzenia:

Poprzedni artykuł10 Wiosenne Spotkanie z Informatyką Śledczą już w Maju!
Następny artykuł10. Wiosenne Spotkania z Informatyką Śledczą – zobacz relację zdjęciową