Członkostwo w Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej otwarte jest dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani zarówno w aspekcie technicznym jak i prawnym. Obecność w Stowarzyszeniu daje liczne możliwości zdobycia wiedzy i kompetencji, które są coraz częściej doceniane przez pracodawców. Szkolenia Instytutu kierowane są do specjalistów zajmujących się zawodowo bezpieczeństwem teleinformatycznym, prawników, przedstawicieli firm i instytucji, a także biegłych sądowych. Grono to nie jest zamknięte. Naszymi członkami są również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i chcą ją związać z dziedzinami, w których Stowarzyszenie może dać im profesjonalną wiedzę.

Obecność w Stowarzyszeniu to również szansa autopromocji poprzez prelekcje i publikacje podczas wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez Instytut. Członkowie stowarzyszenia często udzielają także głosu eksperckiego w środkach masowego przekazu. Członkostwo w Instytucie Informatyki Śledczej to szansa na rozwijanie swoich kompetencji i zainteresowań.

Co Stowarzyszenie oferuje swoim członkom?

  • Bezpłatne wejściówki lub zniżki na szkolenia i konferencje organizowane lub współorganizowane przez Instytut Informatyki Śledczej.
  • Zniżki oraz bezpłatne wejściówki na szkolenia i konferencje organizowane przez naszych partnerów, m.in. takie jak: konferencje SEMAFOR, Secure, SecDay, seminarium InfoTRAMS, Kongres Audytu, Kontroli Wewnętrznej i Antykorupcji.
  • Dostęp do forów w mediach społecznościowych, na których można podzielić się wiedzą lub uzyskać pomoc we wszelkich problemach związanych z informatyką śledczą.
  • Możliwość umieszczenia informacji o sobie na stronie Stowarzyszenia, co może być doskonałą forma reklamy.
  • Możliwość publikacji w ramach naszych wydawnictw.
  • Legitymację członkowską potwierdzającą status członka Stowarzyszenia.