Już 23 września o 9:00 odbędzie się unikatowe na polskim rynku szkolenie online, organizowane przez Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej.

Co 5G zmieni w pracy śledczych?

Czy Twoja jednostka jest przygotowana na zmiany, które przyniesie wprowadzenie sieci 5G? Weź udział w szkoleniu, na którym pozyskasz wiedzę wyselekcjonowaną pod kątem nadchodzących zmian w pracy dochodzeniowo – śledczej. Zdobądź informacje o sieci 5G oraz narzędziach bazujących na technologiach radiowych.

Zwiększ efektywność prowadzonych spraw!

Dowiedz się, jak podnieść skuteczność procesu identyfikacji podejrzanych, jak usprawnić współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi oraz jak obniżyć koszty podczas prowadzonych czynności.

Zamknięta grupa szkoleniowa

Uczestnikami szkolenia są funkcjonariusze służb mundurowych oraz służb specjalnych. Precyzyjnie dobrana grupa szkoleniowa pozwoli na wymianę branżowych doświadczeń w obliczu zmian.

Prowadzący znający specyfikę pracy służb

Prelegentów wyróżnia praktyczna znajomość pracy służb porządku publicznego, nabyta podczas wspólnie realizowanych przedsięwzięć. To eksperci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach radio forensic, surveillance i computer forensics.

Poprzedni artykułHakerskie włamianie – Analiza (infografika)
Następny artykuł10 Wiosenne Spotkanie z Informatyką Śledczą już w Maju!