Na polskiej scenie wydarzeń poświęconych bezpieczeństwu teleinformatycznemu pojawiła się nowa, warta uwagi pozycja, mowa o konferencji Advanced Threat Summit, poświęcona najpoważniejszym typom zagrożeń w cyberprzestrzeni.

Jak podkreślają organizatorzy (ISSA Polska oraz Evention) to jedyna tego typu konferencja, tak mocno sprofilowana i dotyczącą wyłącznie zagadnień spod znaku APT, DDoS oraz bezpieczeństwa aplikacji webowych.

Choć jesień obfituje w ogromną liczbę konferencji z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, tym niemniej Advanced Threat Summit w szczególności wyróżnia: postawienie na interaktywne formaty, zerwanie ze schematem szkolnej konferencji i jej międzynarodowy kontekst (oprócz polskich ekspertów i praktyków podzielą się swoimi doświadczeniami międzynarodowi eksperci, z takich krajów jak Estonia, Francja, Ukraina czy Wielka Brytania). Program konferencji Advanced Threat Summit powstał przy merytorycznym wsparciu ISSA Polska i patronatach najsilniejszych w Polsce podmiotów i stowarzyszeń ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego wśród których m.in.: CERT Polska, (ISC)², ISACA Warsaw Chapter, OWASP, Sekurak, Niebezpiecznik, Bothunters czy Bad Sektor.

Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej jest w gronie patronów konferencji. Specjalnie dla naszych członków i sympatyków SIIS mamy 20% zniżkę na udział w konferencji Advanced Threat Summit (na hasło SIIS).

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy zbierają punkty edukacyjne: udział w Advanced Threat Summit umożliwia zdobycie do 11 punktów CPE do certyfikatów CISSP, CISA, CISM. Po więcej informacji odsyłamy na stronę www.atsummit.pl

Poprzedni artykułVI Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej
Następny artykułPodsumowanie VI Ogólnopolskiej Konferencji Informatyki Śledczej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj