𝗔𝗱𝘃𝗮𝗻𝗰𝗲𝗱 𝗧𝗵𝗿𝗲𝗮𝘁 𝗦𝘂𝗺𝗺𝗶𝘁

Zapraszamy 13 i 14 listopada do Hotelu Marriott w Warszawie wszystkie osoby zainteresowane bezpieczeństwem chmury (cloud security), na konferencję Advanced Threat Summit.

Bezpieczeństwo chmury – temat przewodni

Po raz kolejny tematem przewodnim konferencji został obszar cloud security, który wzbudza wiele dyskusji. Coraz więcej przedsiębiorstw lokuje swoje zasoby w środowiskach chmury, w szczególności chmury publicznej. Nic więc dziwnego, że za nimi podąża rzesza dostawców proponująca rozwiązania zabezpieczania danych w chmurze. Korzyści wydają się bezdyskusyjne. Podczas konferencji zastanowimy się, jakie sytuacja ta rodzi możliwości, a jakie zagrożenia – zwłaszcza w czasach upowszechnienia automatyzacji i sztucznej inteligencji.

Advanced Threat Summit

Advanced Threat Summit to konferencja świetnie skrojona na potrzeby managerów bezpieczeństwa. Dlatego prócz tematów stricte technologicznych, pojawią się na niej zagadnienia dotyczące zarządzania bezpieczeństwem, oraz budowania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa.

Wybrane tematy

  • Czy sztuczna inteligencja może doprowadzić do powstania broni masowego rażenia – nad tym wspólnie zastanowimy się z Wielandem Alge, Managing Partnerem z MAD Ventures.
  • Damir Savanovic, Senior Innovation Analyst z Cloud Security Alliance opowie o certyfikacji środowisk chmurowych, normach oraz dobrych praktykach zabezpieczenia chmury.
  • Zagadnienia związane z ochroną cyber-terytorium oraz określaniem obszaru ataków wyjaśni nam dr Abdul Rahman, Chief Scientis z Fidelis Cybersecurity

Dlaczego warto wziąć udział w Advanced Threat Summit?

  • 4 praktyczne warsztaty do wyboru
  • Ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable
  • Uczestnicy AT Summit uzyskają 13 punktów CPE!

Jesteśmy patronem wydarzenia dlatego organizatorzy przygotowali dla Was specjalny 10% rabat! Jak go uzyskać? Wystarczy w polu kod promocyjny wpisać hasło: SIIŚ

Szczegóły na stronie wydarzenia>>>

Poprzedni artykułVI edycja konferencji Security Case Study
Następny artykułStowarzyszenie zaprasza na Konferencję IT Security Management