VI Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej – Nowe narzędzia w informatyce śledczej

Przetwarzanie ogromnych ilości danych oraz liczba urządzeń mobilnych, na których są one zlokalizowane to obecnie największe wyzwania w zakresie informatyki śledczej oraz bezpieczeństwa IT. Tradycyjne metody jak i narzędzia wykorzystywane przez specjalistów informatyki śledczej w celach zabezpieczania danych powoli odchodzą do lamusa.

Specjalnie dla członków Stowarzyszenia Instytut Informatyki Śledczej, organizatorzy przewidzieli specjalną promocyjną cenę uczestnictwa.  Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod [Członek SIIS].

Osoby zajmujące się profesjonalnie informatyką śledczą oraz bezpieczeństwem IT, poszukują efektywnych narzędzi, pozwalających zaoszczędzić czas i środki zainwestowane w analizowanie danych zlokalizowanych np. w chmurze czy na urządzeniach mobilnych. To właśnie tym rozwiązaniom poświęcona będzie VI Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej Nowe narzędzia w informatyce śledczej, na którą zapraszamy 24 października 2014r. do Centrum Konferencyjnego Zielna w Warszawie.

Strona internetowa konferencji: www.siis.org.pl/konferencja

W trakcie konferencji uczestnicy m.in.:

  • Dowiedzą się czym jest Practice Guide for Digital Evidence czyli jak to się teraz robi w UK.
  • Przekonają się, jak wygląda nowa jakość w fizycznej i logicznej analizie urządzeń mobilnych.
  • Poznają wyzwania współczesnej informatyki śledczej na przykładzie Cloud Forensics.
  • Zobaczą jak skutecznie deszyfrować zabezpieczone dane.

a także:

  • Zapoznają się z nowościami prawnymi w zakresie wykorzystania narzędzi informatyki śledczej.

Prelegentami konferencji będą polscy i zagraniczni eksperci z obszaru informatyki śledczej.

Patronat honorowy nad konferencją objęło m.in. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Prokuratura Generalna.

Szczegółowy harmonogram oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej konferencji >>www.siis.org.pl/konferencja oraz na www.siis.org.pl/konferencja/agendaOrganizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej – największe w Polsce stowarzyszenie skupiające środowisko informatyków śledczych. Partnerem strategicznym konferencji jest firma Mediarecovery.

Liczba miejsc w spotkaniu jest ograniczona.

Poprzedni artykułBezpieczeństwo danych i informacji w bankowości
Następny artykułAdvanced Threat Summit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj