Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które dotyka mrocznej strony Internetu. 19-20 maja 2016 odbędzie się CONFidence, międzynarodowa konferencja poświęcona wyłącznie tematyce IT security. Podczas nadchodzącej edycji ponownie spotkamy się w tajemniczym, opustoszałym Hotelu Forum w Krakowie. Dowiedzcie się, dlaczego warto tam być!

Kogo możecie tam zobaczyć?

Specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z rządu, przemysłu, sektora bankowego i środowisk akademickich, naukowców, studentów, twórców oprogramowania i hakerów – w tym roku w wydarzeniu weźmie udział ponad 400 uczestników. CONFidence już od 10 lat odwiedzają przedstawiciele społeczności IT security z całego świata.

Najnowsze tematy i ekspercka wiedza

Wśród prelegentów CONFidence są najlepsi światowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Poruszają oni tematy związane z takimi problemami jak cyberprzestępczość, bezpieczeństwo IT czy zagrożenia w sieci na polskim rynku. Nad zapewnieniem jak najwyższego poziomu prezentowanych wykładów czuwa Rada Programowa, w której skład wchodzą czołowi eksperci.

confidence2016-2

Na CONFidence, tak jak na innych konferencjach hakerskich, niejednokrotnie poruszano tematy, które nie mogły być nagrywane, a prelegenci dzielili się doświadczeniami, o których mówi się wyłącznie w środowisku hakerskim. Tak będzie również tym razem – pod szyldem #haveCONFidence na scenie wystąpi szereg ekspertów dobrze znanych w tym środowisku. W tym roku po raz kolejny odbędzie się też ścieżka OWASP, tworzona przy współpracy z OWASP Poland Chapter – organizacją dla wszystkich osób chcących pogłębiać i szerzyć wiedzę o IT security.

Co poza wykładami?

Znaczenie IT security na rynku stale rośnie, ten temat wymaga stałej czujności i dużej dawki praktycznej wiedzy. Właśnie dlatego w ramach CONFidence możecie spodziewać się również zaawansowanych warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów. Wspólnej pracy nad nowymi sposobami walki z zagrożeniami w sieci sprzyja niepowtarzalna atmosfera konferencji.

confidence2016-3

Po raz kolejny CONFidence będzie częścią rozgrywek w międzynarodowym konkursie Capture the Flag. Ten przystanek konkursu ponownie organizuje Dragon Sector – polski zespół, który zajmuje pierwsze miejsce w Capture the Flag na świecie. Ogromne emocje i korzyści ze zwycięstwa gwarantowane!

http://2016.confidence.org.pl/

Poprzedni artykułRaport Polskiego Towarzystwa Informatycznego
Następny artykułCyberGOV 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj