Zdjęcie w tle Zapraszamy na konferencję Security Case Study

Security Case Study zbliża się wielkimi krokami. Już teraz zapraszamy na VI edycję konferencji w pełni poświęconej zarówno bezpieczeństwu IT, jak i informatyce śledczej.

12 i 13 września w Warszawie, dzięki współpracy Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Stowarzyszenia Instytutu Informatyki Śledczej po raz kolejny zorganizowana zostanie jedyna na skale krajową konferencja w całości poświęcona najnowszym zagadnieniom informatyki śledczej oraz bezpieczeństwie IT, podczas której doświadczeni praktycy w roli prelegentów podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym cyberbezpieczeństwa w aspekcie krajowym jak i globalnym oraz zapoznają uczestników z technicznymi i biznesowymi aspektami bezpieczeństwa organizacji.

Security Case Study

Program konferencji jest ciągle udoskonalany, jednak nie ogranicza się jedynie do wykładów. Nie zapomniano w nim o warsztatach w ulubionej przez odbiorców formule „case study” prowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów. Jednak sama merytoryka to nie wszystko. Wyjątkowa atmosfera i przestrzenie dają możliwość kuluarowych rozmów, dyskusji oraz poszerzania swoich kontaktów biznesowych. To tutaj poznasz zarówno profesjonalistów jak i entuzjastów tematów cyber security & computer forensic.

Ścieżka URDI na SCS

Na konferencji nie zabraknie oczywiście ścieżki URDI, która jak zawsze zostanie w pełni poświęcona informatyce śledczej. W tym roku usłyszymy między innymi o Mobile Forensics w wykonaniu Michała Kurzaja, wykorzystaniu OSINT w Forensics (Jacek Grymuza) czy o aspektach prawnych informatyki śledczej (Jarosław Góra). To co prawda nieliczne z tematów, które zostaną zaprezentowane podczas ścieżki jak i całego wydarzenia. Na bieżąco aktualizowana agenda dostępna jest na stronie → PROGRAM SCS 2019.

Rejestracja

Pamiętaj! Dla członków Stowarzyszenia jest stała niższa cena, a z kodem „SIIS” dodatkowe – 10%.

Nie zwlekaj → ZAREJESTRUJ SIĘ.

Security Case Study 2019
12-13 września 2019 r.
Centrum Konferencyjne – Sound Garden
Ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Poprzedni artykułKSC Forum 2019
Następny artykułCyberbezpieczeństwo chmury, jako temat przewodni 6. edycji Advanced Threat Summit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj