Już po raz ósmy stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld zapraszają na konferencję SEMAFOR – Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT, która odbędzie się w Warszawie w dniach 26 i 27 marca 2015 roku.

Konferencja SEMAFOR jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanych ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce.

Co roku gromadzi ponad 300 osób związanych z bezpieczeństwem i audytem IT. W tym roku pod hasłem „Nowa odsłona bezpieczeństwa informacji i audytu IT” skoncentrujemy się wokół praktycznych zagadnień z obszaru audytu IT, technicznych i zarządczych aspektów bezpieczeństwa informacji, wyzwaniami związanymi z regulacjami prawnymi i IT Governance.

Semafor2015

Na program konferencji złożą się 3 ścieżki merytoryczne:

  • Audyt IT, ścieżka poświęcona wymaganiom audytu IT w zmieniającym się świecie IT, wyzwaniom stojącym przed IT Governace, itp.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – poświęcona zarządzaniem bezpieczeństwem informacji i ryzykiem operacyjnym, wyzwaniami regulacyjnymi, ochroną danych osobowych i prywatności, jak również ciągłości działania. Chcielibyśmy omówić także miękkie aspekty pracy w bezpieczeństwie informacji.
  • Techniczne aspekty bezpieczeństwa informacji, w której prowadzone będą prelekcje bardziej techniczne poświęcone cyberbezpieczeństwu, zagrożeniom, atakom, informatyce śledczej, a także zabezpieczeniom aplikacji, infrastruktury IT w tym infrastruktury krytycznej, bezpieczeństwie w rozwoju aplikacji, itp.

Więcej informacji na http://www.computerworld.pl/konferencja/semafor2015/okonferencji  

Poprzedni artykułPodsumowanie VI Ogólnopolskiej Konferencji Informatyki Śledczej
Następny artykułKryptologia a biznes – Bezpieczeństwo stosowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj