Stowarzyszenie SIIS objęło patronatem II edycję konferencji naukowo-przemysłowej KRYPTOLOGIA A BIZNES BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANE odbędzie się 17-18.03.2015 r. w Nowym Kisielinie i będzie dotyczyć ZDALNYCH ODCZYTÓW.

Konferencja ma na celu zebranie w jednym miejscu przedstawicieli świata nauki i przemysłu.
W trakcie konferencji chcielibyśmy zaprezentować najnowszy stan nauki akademickiej w połączeniu ze sposobami jego wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Rezultatem dwudniowego spotkania będą nowe pomysły biznesowe na praktyczne wykorzystanie polskiej wiedzy kryptologicznej.

Tworzenie warunków do wykorzystania naukowego oraz przemysłowego potencjału regionu, stymulowanie rozwoju przemysłu w zakresie innowacyjnych oraz zaawansowanych technologii, to główne cele działalności Parku Naukowo -Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dzięki temu, że są one konsekwentnie realizowane przez pracowników PNTUZ mamy możliwość przygotowania konferencji, podczas której przedstawiciele świata nauki i przemysłu skonfrontują swoje przemyślenia, doświadczenia i pomysły. Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy z pewnością zaowocuje nowymi pomysłami biznesowymi.

Konferencja będzie zorganizowana w trybie dwudniowym. Na pierwszy dzień przewiduje się wykłady przedstawicieli uczelni, zaś na drugi przedstawicieli przemysłu. Podczas obu dni możliwe są prezentacje produktów i rozwiązań przemysłowych w holu budynku. Na koniec pierwszego dnia przewidziany jest uroczysty bankiet dla uczestników konferencji.

Więcej o konferencji

Uwaga! Pomiędzy członkami Naszego Stowarzyszenia rozlosujemy jedno darmowe zaproszenie na konferencję. Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu proszone są o przesłanie maila na msiedlaczek@siis.org.pl, w tytule wpisując KRYPTOLOGIA.

Losowanie zaproszenia odbędzie się 12 stycznia 2015 r.

Poprzedni artykułSEMAFOR – Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT
Następny artykułISACA Katowice Chapter Meeting „Phising w dwóch odsłonach: Part 1 Katowice”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj