Stowarzyszenie SIIS objęło patronatem IV Edycję Central – Eastern Europe Fraud & Risk Conference, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

IBBC Group – wiodąca firma doradcza specjalizująca się w bezpieczeństwie biznesu i zarządzaniu ryzykiem oraz IBBC Trainings serdecznie zaprasza na IV Edycję Central – Eastern Europe Fraud & Risk Conference, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Konferencja jest bardzo dobrą okazją do nabycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w Państwa działaniach biznesowych w niespokojnych i niestabilnych ekonomicznie i politycznie czasach.

Udział w czwartej edycji międzynarodowej konferencji, CEE Fraud & Risk Conference  „Risk & Security Management: From Know-How to How Do” , potwierdzili międzynarodowi eksperci ds. zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa biznesu, wywiadu gospodarczego, przeciwdziałania szpiegostwu przemysłowemu oraz biegli ds. wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych.

Wystąpienia zagranicznych i polskich ekspertów będą odnosić się do procesów zarządzania ryzykiem w zglobalizowanym środowisku biznesowym ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Poruszone zostaną m. in. tematy w zakresie minimalizacji ryzyka prowadzenia działalności biznesowej w Polsce i na rynkach międzynarodowych, audytu dochodzeniowego jako skutecznego elementu kontroli antykorupcyjnej, nadużyć w branży finansowej, w tym również ubezpieczeniowej, cyberprzestępczości, a także multidyscyplinarnego podejścia do zarządzania ryzykiem i nadużyciami w organizacji.

Central-Eastern-Europe-Fraud-Risk-Conference

Prelegenci przedstawią nowe wyzwania i zadania dla przedsiębiorstw miedzy innymi związane z przestrzeganiem ustawy o ochronie danych osobowych oraz skutecznym tworzeniu zespołu audytorów śledczych w organizacji. Odpowiedzą na pytania, jak minimalizować ryzyka, jak zarządzać ryzkiem w kontekście bezpieczeństwa biznesu, jak przeciwdziałać ryzyku nadużyć, jak wykrywać nadużycia, jak chronić biznes na każdym etapie procesu inwestycyjnego, wreszcie jak przekuć ryzyka w sukces.
Jednym z ważnych tematów będzie Ukraina- czy jest szansą czy zagrożeniem dla przedsiębiorców. Wszystkie zagadnienia oparte zostaną na konkretnych przykładach, a międzynarodowi eksperci nawiązywać będą do najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem ryzykiem.

Podczas tej prestiżowej międzynarodowej konferencji prelekcje wygłoszą najwyższej klasy specjaliści z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu, wśród nich między innymi: były Minister Gospodarki Jacek Piechota (Polska), Andrzej Lewiński Zastępca Generalnego Inspektora Danych Osobowych (Polska), Giles Cattermole – ekspert ds. wywiadu konkurencyjnego (Wielka Brytania), Ludo Block – ekspert ds. wywiadu gospodarczego i dochodzeń antyfraudowych w sektorze prywatnym, Ola Sten – dyrektor Seccredo (Szwecja), Stephen Grossman wiodący międzynarodowy profiler w obszarze kryminalistyki i biznesu (Wielka Brytania), Paweł Paradowski Partner w kancelarii DZP, Roman Kusz – członek Naczelnej Rady Adwokackiej (Polska) i Oren Rozin – ekspert ds. wdrażania systemów bezpieczeństwa i ochrony (Izrael).

IVCEE Fraud & Risk Conference dedykujemy wszystkim tym osobom, których praca zawodowa związana jest z bezpieczeństwem, zarządzaniem ryzykiem oraz z aspektami zapobiegania i wykrywania oszustw, nadużyć gospodarczych i korupcji w organizacjach. W szczególności do udziału zachęcamy:

 • Prezesów, kadrę menedżerską, właścicieli firm
 • Członków ACFE, IIA, ASIS International
 • Biegłych ds. przestępstw i nadużyć gospodarczych – CFE, posiadaczy desygnacji CIA,CGAP
 • Managerów i konsultantów ds. zarządzania ryzykiem
 • Managerów i konsultantów ds. bezpieczeństwa
 • Kierowników jednostek administracji publicznej
 • Dyrektorów finansowych
 • Dyrektorów Generalnych Ministerstw
 • Przedstawicieli prokuratury
 • Audytorów i kontrolerów wewnętrznych
 • Członków komitetów audytu
 • Specjalistów z departamentów przeciwdziałania nadużyciom
 • Detektywów i śledczych
 • Security Managerów
 • Agentów Ochrony
 • Funkcjonariuszy biur zamówień publicznych
 • Osoby zainteresowane dziedziną badania i wykrywania oszustw i nadużyć gospodarczych.

Trzy poprzednie edycje konferencji zakończyły się wielkim sukcesem.

W każdej z nich wzięło udział ponad stu uczestników z takich krajów jak: Szwajcaria, Belgia, Niemcy, Polska, Szwecja, Austria, Holandia, Łotwa, Rosja, Białoruś, Rumunia, Ukraina, Czechy oraz Wielka Brytania.
Dla osób zgłaszających udział do końca września przygotowaliśmy specjalną cenę: 1 500zł + VAT!

Konferencję organizują: IBBC Group – wiodąca firma doradcza specjalizująca się w bezpieczeństwie biznesu i zarządzaniu ryzykiem oraz IBBC Trainings.

Termin i miejsce konferencji: 24–25.11.2014 r., Hotel Sofitel Victoria, Królewska 11, Warszawa.

Szczegółowy program konferencji i informacje o zapisach: www.ibbctrainings.com.
Informacji udziela również Agnieszka Tur, manager IBBC Trainings, tel. 603 280 214,
e-mail:a.tur@ibbcgroup.com

Uwaga! Pomiędzy członkami Naszego Stowarzyszenia rozlosujemy jedno darmowe zaproszenie na konferencję. Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu proszone są o przesłanie maila na msiedlaczek@siis.org.pl, w tytule wpisując IV Edycja Central – Eastern Europe Fraud & Risk Conference

Losowanie zaproszenia odbędzie się 26 września 2014 r.

Poprzedni artykułRozporządzenie w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności
Następny artykułBezpieczeństwo danych i informacji w bankowości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj