Stowarzyszenie IIŚ objęło patronatem II MIĘDZYNARODOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI  I ZARZĄDZANIA USŁUGAMI IT

Bezpieczeństwo Informacji w dniu dzisiejszym to jeden z kluczowych czynników biznesu. Niemalże każdego dnia możemy usłyszeć w środkach masowego przekazu o incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa informacji w firmach i instytucjach publicznych.

cis

Przypadki naruszenia bezpieczeństwa, które wahają się od globalnych ataków do utraty danych, nie tylko wpływają negatywnie na wizerunek organizacji ale także uświadamiają nam jak ważna jest kontrola systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.
Sukces ubiegłorocznego ,,I Międzynarodowego FORUM Bezpieczeństwa Informacji i Zarządzania Usługami IT”, jest dowodem że tematyka którą poruszaliśmy to temat na czasie i wynikający z potrzeb. Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, iż organizacja kolejnych edycji FORUM będzie doskonałą okazją aby omówić kolejne aspekty bezpieczeństwa, spotkać się i podyskutować w gronie specjalistów i zaproszonych gości.

W związku z powyższym CIS – Certification & Information Security Services i Quality Austria podejmują się kontynuacji wydarzenia organizując w dniu 23 stycznia 2014r. w Warszawie.

II MIĘDZYNARODOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I ZARZĄDZANIA USŁUGAMI IT

Serdecznie chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w FORUM. Konferencja będzie doskonałą okazją do zapoznania się i poszerzenia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa informacji i zarządzania usługami IT, dyskusji ze znakomitymi specjalistami i innymi uczestnikami FORUM oraz nawiązania kontaktów biznesowych.
Szczegółowe informacje na temat II Międzynarodowego FORUM Bezpieczeństwa Informacji i Zarządzania Usługami IT znajdą Państwo tutaj.

Uwaga! Pomiędzy członkami Naszego Stowarzyszenia rozlosujemy jedno darmowe zaproszenie na konferencję.
Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu proszone są o przesłanie maila na msiedlaczek@siis.org.pl, w tytule wpisując II MFBI
Losowanie zaproszenia odbędzie się 3 stycznia 2014 r.

Poprzedni artykułV Sympozjum LFPPI seQre 2014
Następny artykułI Konferencja Naukowo-Przemysłowa Kryptologia a Biznes Bezpieczeństwo Stosowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj